ВаршаваСаскатун
Стоимость от 42 117 грн
Бронювати Саскатун


Рейс: LO0045
выполняет LOT
Польща
17:00
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Канада
20:25
Торонто, Канада
Пірсон (YYZ)
Багаж - 1 шт
Boeing 787

Рейс: AC1931
выполняет Air Canada
Канада
08:10
Торонто, Канада
Пірсон (YYZ)
Канада
09:38
Саскатун, Канада
Саскатун (YXE)
Багаж - 1 шт
Airbus A321

Як знайти і купити дешеві квитки LOT Варшава - Саскатун?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Варшава (Польща, аеропорт Шопена) від авіакомпанії LOT в місто Саскатун (Канада, аеропорт Саскатун) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 42 117 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії LOT разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Канада?

Дешевий авіаквиток Варшава - Саскатун - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Саскатун, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Варшава - Саскатун та зворотній у Варшава.
  • ✔ час вильоту з Варшава і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Саскатун. Окрім прибуття в Саскатун можуть бути рейси LOT в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Саскатун можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Саскатун може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад LOT.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Саскатун можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії LOT по напряму в Саскатун можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Саскатун: