КиївМюнхен
Стоимость от 6 403 грн
Бронювати Мюнхен


Рейс: LO0754
выполняет LOT
Україна
18:00
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Польща
18:35
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Багаж - 1 шт
Embraer 195

Рейс: LO0375
выполняет LOT
Польща
20:10
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Німеччина
21:50
Мюнхен, Німеччина
Мюнхен (MUC)
Багаж - 1 шт
Embraer 190

Як знайти і купити дешеві квитки LOT Київ - Мюнхен?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії LOT в місто Мюнхен (Німеччина, аеропорт Мюнхен) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 6 403 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії LOT разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Німеччина?

Дешевий авіаквиток Київ - Мюнхен - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Мюнхен, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Мюнхен та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Мюнхен. Окрім прибуття в Мюнхен можуть бути рейси LOT в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Мюнхен можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Мюнхен може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад LOT.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Мюнхен можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії LOT по напряму в Мюнхен можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Мюнхен: