ВроцлавТоронто
Стоимость от 56 475 грн
Бронювати Торонто


Рейс: KL1272
выполняет KLM
Польща
13:40
Вроцлав, Польща
Вроцлав Коперника (WRO)
Нідерланди
15:20
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Багаж - 1 шт
Embraer 175

Рейс: KL0695
выполняет KLM
Нідерланди
17:50
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Канада
19:50
Торонто, Канада
Пірсон (YYZ)
Багаж - 1 шт
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки KLM Вроцлав - Торонто?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Вроцлав (Польща, аеропорт Вроцлав Коперника) від авіакомпанії KLM в місто Торонто (Канада, аеропорт Пірсон) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 56 475 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Канада?

Дешевий авіаквиток Вроцлав - Торонто - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Торонто, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Вроцлав - Торонто та зворотній у Вроцлав.
  • ✔ час вильоту з Вроцлав і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Торонто. Окрім прибуття в Пірсон можуть бути рейси KLM в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Торонто можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Торонто може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад KLM.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Торонто можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії KLM по напряму в Торонто можна знайти по цьому посиланню