ВаршаваЛісабон
Стоимость от 13 068 грн
Бронювати Лісабон


Рейс: KL1366
выполняет KLM
Польща
17:10
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Нідерланди
19:15
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Рейс: KL1697
выполняет KLM
Нідерланди
20:50
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Португалія
22:50
Лісабон, Португалія
Лісабон Портела (LIS)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки KLM Варшава - Лісабон?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Варшава (Польща, аеропорт Шопена) від авіакомпанії KLM в місто Лісабон (Португалія, аеропорт Лісабон Портела) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 13 068 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Португалія?

Дешевий авіаквиток Варшава - Лісабон - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Лісабон, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Варшава - Лісабон та зворотній у Варшава.
  • ✔ час вильоту з Варшава і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Лісабон. Окрім прибуття в Лісабон Портела можуть бути рейси KLM в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Лісабон можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Лісабон може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад KLM.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Лісабон можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії KLM по напряму в Лісабон можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Лісабон: