ВаршаваАмстердам
Стоимость от 11 084 грн
Бронювати Амстердам


Рейс: KL1316
выполняет KLM
Польща
17:10
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Нідерланди
19:10
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки KLM Варшава - Амстердам?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Варшава (Польща, аеропорт Шопена) від авіакомпанії KLM в місто Амстердам (Нідерланди, аеропорт Схіпгол) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 11 084 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Нідерланди?

Дешевий авіаквиток Варшава - Амстердам - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Амстердам, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Варшава - Амстердам та зворотній у Варшава.
  • ✔ час вильоту з Варшава і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Амстердам. Окрім прибуття в Схіпгол можуть бути рейси KLM в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Амстердам можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Амстердам може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад KLM.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Амстердам можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії KLM по напряму в Амстердам можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Амстердам: