СтамбулМонреаль
Стоимость от 101 544 грн
Бронювати Монреаль


Рейс: PC1251
выполняет Pegasus
Туреччина
08:40
Стамбул, Туреччина
Сабіха (SAW)
Нідерланди
11:30
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Багаж - 1 шт
Airbus A321

Рейс: KL0671
выполняет KLM
Нідерланди
15:20
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Канада
16:45
Монреаль, Канада
Монреаль Пьєр Елліотт Трудо (YUL)
Багаж - 1 шт
Airbus A330

Як знайти і купити дешеві квитки KLM Стамбул - Монреаль?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Стамбул (Туреччина, аеропорт Сабіха) від авіакомпанії KLM в місто Монреаль (Канада, аеропорт Монреаль Пьєр Елліотт Трудо) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 101 544 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Канада?

Дешевий авіаквиток Стамбул - Монреаль - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Монреаль, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Стамбул - Монреаль та зворотній у Стамбул.
  • ✔ час вильоту з Стамбул і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Монреаль. Окрім прибуття в Монреаль Пьєр Елліотт Трудо можуть бути рейси KLM в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Монреаль можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Монреаль може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад KLM.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Монреаль можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії KLM по напряму в Монреаль можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Монреаль: