Базель МулгаузБудапешт
Стоимость от 8 128 грн
Бронювати Будапешт


Рейс: KL1948
выполняет KLM
Швейцарія
18:25
Базель Мулгауз, Швейцарія
Базель Аеропорт (BSL)
Нідерланди
19:55
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Багаж - 1 шт
Embraer 190

Рейс: KL1371
выполняет KLM
Нідерланди
20:55
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Угорщина
22:55
Будапешт, Угорщина
Будапешт Ліста (BUD)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки KLM Базель Мулгауз - Будапешт?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Базель Мулгауз (Швейцарія, аеропорт Базель Аеропорт) від авіакомпанії KLM в місто Будапешт (Угорщина, аеропорт Будапешт Ліста) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 8 128 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Угорщина?

Дешевий авіаквиток Базель Мулгауз - Будапешт - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Будапешт, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Базель Мулгауз - Будапешт та зворотній у Базель Мулгауз.
  • ✔ час вильоту з Базель Мулгауз і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Будапешт. Окрім прибуття в Будапешт Ліста можуть бути рейси KLM в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Будапешт можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Будапешт може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад KLM.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Будапешт можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії KLM по напряму в Будапешт можна знайти по цьому посиланню