ДублінБерлін
Стоимость от 13 254 грн
Бронювати Берлін


Рейс: KL0946
выполняет KLM
Ірландія
11:10
Дублін, Ірландія
Дублін (DUB)
Нідерланди
13:45
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Багаж - 1 шт
Embraer 175

Рейс: KL1823
выполняет KLM
Нідерланди
10:15
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Німеччина
11:30
Берлін, Німеччина
Берлін Брандербург (BER)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки KLM Дублін - Берлін?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Дублін (Ірландія, аеропорт Дублін) від авіакомпанії KLM в місто Берлін (Німеччина, аеропорт Берлін Брандербург) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 13 254 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Німеччина?

Дешевий авіаквиток Дублін - Берлін - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Берлін, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Дублін - Берлін та зворотній у Дублін.
  • ✔ час вильоту з Дублін і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Берлін. Окрім прибуття в Берлін Брандербург можуть бути рейси KLM в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Берлін можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Берлін може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад KLM.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Берлін можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії KLM по напряму в Берлін можна знайти по цьому посиланню