Балі (Денпасар)СінгапурБалі (Денпасар)
Стоимость от 10 242 грн
Бронювати Сінгапур


Рейс: KL0836
выполняет KLM
Індонезія
20:35
Балі (Денпасар), Індонезія
Балі (DPS)
Сінгапур
23:10
Сінгапур, Сінгапур
Сінгапур Чанджі (SIN)
Багаж - 0 шт
Airbus A330

Рейс: KL0835
выполняет KLM
Сінгапур
16:50
Сінгапур, Сінгапур
Сінгапур Чанджі (SIN)
Індонезія
19:25
Балі (Денпасар), Індонезія
Балі (DPS)
Багаж - 0 шт
Boeing 777

Як знайти і купити квитки KLM Балі (Денпасар) - Сінгапур?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Балі (Денпасар) (Індонезія, аеропорт Балі) від авіакомпанії KLM в місто Сінгапур (Сінгапур, аеропорт Сінгапур Чанджі) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 10 242 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Балі (Денпасар) - Сінгапур від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Сінгапур. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Балі (Денпасар) - Сінгапур від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Сінгапур - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Сінгапур недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Сінгапур (SIN) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Балі (Денпасар) в Сінгапур від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Балі (Денпасар) - Сінгапур, оператором якого є компанія KLM, можна забронювати за вартістю 10 242 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Балі (Індонезія) і прибуває до аеропорту Сінгапур Чанджі (Сінгапур).

Other carriers to Сінгапур: