КопенгагенЛагос
Стоимость от 27 724 грн
Бронювати Лагос


Рейс: KL1132
выполняет KLM
Данія
17:25
Копенгаген, Данія
Копенгаген Каструп (CPH)
Нідерланди
18:50
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Рейс: KL0587
выполняет KLM
Нідерланди
13:55
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Нігерія
20:40
Лагос, Нігерія
Муртала Мухамед (LOS)
Багаж - 1 шт
Airbus A330

Як знайти і купити дешеві квитки KLM Копенгаген - Лагос?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Копенгаген (Данія, аеропорт Копенгаген Каструп) від авіакомпанії KLM в місто Лагос (Нігерія, аеропорт Муртала Мухамед) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 27 724 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Нігерія?

Дешевий авіаквиток Копенгаген - Лагос - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Лагос, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Копенгаген - Лагос та зворотній у Копенгаген.
  • ✔ час вильоту з Копенгаген і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Лагос. Окрім прибуття в Муртала Мухамед можуть бути рейси KLM в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Лагос можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Лагос може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад KLM.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Лагос можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії KLM по напряму в Лагос можна знайти по цьому посиланню