БерлінСеул
Стоимость от 30 305 грн
Бронювати Сеул


Рейс: KL1834
выполняет KLM
Німеччина
20:40
Берлін, Німеччина
Берлін Брандербург (BER)
Нідерланди
22:05
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Багаж - 0 шт
Embraer 190

Рейс: KL0861
выполняет KLM
Нідерланди
17:30
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Корея (Південна)
12:10
Сеул, Корея (Південна)
Сеул Інчеон Інт’л (ICN)
Багаж - 0 шт
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки KLM Берлін - Сеул?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Берлін (Німеччина, аеропорт Берлін Брандербург) від авіакомпанії KLM в місто Сеул (Корея (Південна), аеропорт Сеул Інчеон Інт’л) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 30 305 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Корея (Південна)?

Дешевий авіаквиток Берлін - Сеул - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Сеул, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Берлін - Сеул та зворотній у Берлін.
  • ✔ час вильоту з Берлін і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Сеул. Окрім прибуття в Сеул Інчеон Інт’л можуть бути рейси KLM в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Сеул можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Сеул може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад KLM.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Сеул можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії KLM по напряму в Сеул можна знайти по цьому посиланню