АмстердамТокіоАмстердам
Стоимость от 43 854 грн
Бронювати Токіо


Рейс: KL0863
выполняет KLM
Нідерланди
12:30
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Японія
09:45
Токіо, Японія
Наріта (NRT)
Багаж - 0 шт
Boeing 787

Рейс: KL0862
выполняет KLM
Японія
20:55
Токіо, Японія
Наріта (NRT)
Нідерланди
07:15
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Багаж - 0 шт
Boeing 777

Як знайти і купити квитки KLM Амстердам - Токіо?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Амстердам (Нідерланди, аеропорт Схіпгол) від авіакомпанії KLM в місто Токіо (Японія, аеропорт Наріта) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 43 854 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Амстердам - Токіо від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Японія. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Амстердам - Токіо від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Токіо - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Токіо недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Токіо (TYO) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Амстердам в Токіо від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Амстердам - Токіо, оператором якого є компанія KLM, можна забронювати за вартістю 43 854 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Схіпгол (Нідерланди) і прибуває до аеропорту Наріта (Японія).