АмстердамБазель Мулгауз
Стоимость от 6 586 грн
Бронювати Базель Мулгауз


Рейс: KL1985
выполняет KLM
Нідерланди
09:25
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Швейцарія
10:40
Базель Мулгауз, Швейцарія
Базель Аеропорт (BSL)
Багаж - 0 шт
Embraer 175

Як знайти і купити дешеві квитки KLM Амстердам - Базель Мулгауз?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Амстердам (Нідерланди, аеропорт Схіпгол) від авіакомпанії KLM в місто Базель Мулгауз (Швейцарія, аеропорт Базель Аеропорт) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 6 586 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Швейцарія?

Дешевий авіаквиток Амстердам - Базель Мулгауз - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Базель Мулгауз, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Амстердам - Базель Мулгауз та зворотній у Амстердам.
  • ✔ час вильоту з Амстердам і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Базель Мулгауз. Окрім прибуття в Базель Аеропорт можуть бути рейси KLM в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Базель Мулгауз можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Базель Мулгауз може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад KLM.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Базель Мулгауз можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії KLM по напряму в Базель Мулгауз можна знайти по цьому посиланню