ТашкентЛондон
Стоимость от 14 634 грн
Бронювати Лондон


Рейс: KC0128
выполняет Air Astana
Узбекистан
14:35
Ташкент, Узбекистан
Східний (TAS)
Казахстан
17:05
Алмати, Казахстан
Алмати (ALA)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Рейс: KC0663
выполняет Air Astana
Казахстан
10:55
Алмати, Казахстан
Алмати (ALA)
Великобританія
16:05
Лондон, Великобританія
Хітроу (LHR)
Багаж - 1 шт
Airbus A321NEO

Як знайти і купити дешеві квитки Air Astana Ташкент - Лондон?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Ташкент (Узбекистан, аеропорт Східний) від авіакомпанії Air Astana в місто Лондон (Великобританія, аеропорт Хітроу) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 14 634 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air Astana разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Великобританія?

Дешевий авіаквиток Ташкент - Лондон - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Лондон, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Ташкент - Лондон та зворотній у Ташкент.
  • ✔ час вильоту з Ташкент і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Лондон. Окрім прибуття в Хітроу можуть бути рейси Air Astana в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Лондон можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Лондон може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air Astana.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Лондон можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air Astana по напряму в Лондон можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Лондон: