КиївНур-Султан
Стоимость от 7 550 грн
Бронювати Нур-Султан


Рейс: KC0104
выполняет Air Astana
Україна
21:50
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Казахстан
05:50
Нур-Султан, Казахстан
Нур-Султан (NQZ)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Air Astana Київ - Нур-Султан?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Air Astana в місто Нур-Султан (Казахстан, аеропорт Нур-Султан) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 7 550 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air Astana разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Казахстан?

Дешевий авіаквиток Київ - Нур-Султан - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Нур-Султан, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Нур-Султан та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Нур-Султан. Окрім прибуття в Нур-Султан можуть бути рейси Air Astana в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Нур-Султан можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Нур-Султан може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air Astana.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Нур-Султан можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air Astana по напряму в Нур-Султан можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Нур-Султан: