КиївДушанбе
Стоимость от 8 423 грн
Бронювати Душанбе


Рейс: KC0402
выполняет Air Astana
Україна
22:05
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Казахстан
05:55
Алмати, Казахстан
Алмати (ALA)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Рейс: KC0131
выполняет Air Astana
Казахстан
11:20
Алмати, Казахстан
Алмати (ALA)
Таджикистан
12:10
Душанбе, Таджикистан
Душанбе (DYU)
Багаж - 1 шт
290

Як знайти і купити дешеві квитки Air Astana Київ - Душанбе?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Air Astana в місто Душанбе (Таджикистан, аеропорт Душанбе) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 8 423 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air Astana разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Таджикистан?

Дешевий авіаквиток Київ - Душанбе - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Душанбе, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Душанбе та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Душанбе. Окрім прибуття в Душанбе можуть бути рейси Air Astana в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Душанбе можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Душанбе може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air Astana.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Душанбе можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air Astana по напряму в Душанбе можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Душанбе: