АлматиБішкек
Стоимость от 2 339 грн
Бронювати Бішкек


Рейс: KC0109
выполняет Air Astana
Казахстан
17:40
Алмати, Казахстан
Алмати (ALA)
Киргизстан
18:35
Бішкек, Киргизстан
Бішкек (FRU)
Багаж - 0 шт
Airbus A321

Як знайти і купити дешеві квитки Air Astana Алмати - Бішкек?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Алмати (Казахстан, аеропорт Алмати) від авіакомпанії Air Astana в місто Бішкек (Киргизстан, аеропорт Бішкек) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 2 339 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air Astana разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Киргизстан?

Дешевий авіаквиток Алмати - Бішкек - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Бішкек, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Алмати - Бішкек та зворотній у Алмати.
  • ✔ час вильоту з Алмати і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Бішкек. Окрім прибуття в Бішкек можуть бути рейси Air Astana в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Бішкек можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Бішкек може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air Astana.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Бішкек можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air Astana по напряму в Бішкек можна знайти по цьому посиланню