ПодгоріцаБарселона
Стоимость от 6 531 грн
Бронювати Барселона


Рейс: JU0663
выполняет Air Serbia
Чорногорія
15:20
Подгоріца, Чорногорія
Подгоріца (TGD)
Сербія
16:10
Бєлград, Сербія
Бєлград Нікола Тесля (BEG)
Багаж - 0 шт
Airbus A319

Рейс: JU0584
выполняет Air Serbia
Сербія
17:15
Бєлград, Сербія
Бєлград Нікола Тесля (BEG)
Іспанія
19:50
Барселона, Іспанія
Барселона (BCN)
Багаж - 0 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Air Serbia Подгоріца - Барселона?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Подгоріца (Чорногорія, аеропорт Подгоріца) від авіакомпанії Air Serbia в місто Барселона (Іспанія, аеропорт Барселона) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 6 531 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air Serbia разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Іспанія?

Дешевий авіаквиток Подгоріца - Барселона - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Барселона, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Подгоріца - Барселона та зворотній у Подгоріца.
  • ✔ час вильоту з Подгоріца і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Барселона. Окрім прибуття в Барселона можуть бути рейси Air Serbia в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Барселона можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Барселона може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air Serbia.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Барселона можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air Serbia по напряму в Барселона можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Барселона: