КиївМілан
Стоимость от 4 687 грн
Бронювати Мілан


Рейс: JU0661
выполняет Air Serbia
Україна
10:35
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Сербія
11:25
Бєлград, Сербія
Бєлград Нікола Тесля (BEG)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Рейс: JU0544
выполняет Air Serbia
Сербія
18:15
Бєлград, Сербія
Бєлград Нікола Тесля (BEG)
Італія
20:00
Мілан, Італія
Мальпенза (MXP)
Багаж - 0 шт
Airbus A319

Як знайти і купити дешеві квитки Air Serbia Київ - Мілан?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Air Serbia в місто Мілан (Італія, аеропорт Мальпенза) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 4 687 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air Serbia разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Італія?

Дешевий авіаквиток Київ - Мілан - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Мілан, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Мілан та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Мілан. Окрім прибуття в Мальпенза можуть бути рейси Air Serbia в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Мілан можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Мілан може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air Serbia.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Мілан можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air Serbia по напряму в Мілан можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Мілан: