АфіниКиїв
Стоимость от 3 288 грн
Бронювати Київ


Рейс: JU0517
выполняет Air Serbia
Греція
05:00
Афіни, Греція
Афіни Інтернешнл (ATH)
Сербія
05:40
Бєлград, Сербія
Бєлград Нікола Тесля (BEG)
Багаж - 0 шт
Airbus A319

Рейс: JU0660
выполняет Air Serbia
Сербія
07:00
Бєлград, Сербія
Бєлград Нікола Тесля (BEG)
Україна
09:50
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 0 шт
Canadair 900

Як знайти і купити дешеві квитки Air Serbia Афіни - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Афіни (Греція, аеропорт Афіни Інтернешнл) від авіакомпанії Air Serbia в місто Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 3 288 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air Serbia разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Афіни - Київ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Київ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Афіни - Київ та зворотній у Афіни.
  • ✔ час вильоту з Афіни і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Київ. Окрім прибуття в Бориспіль можуть бути рейси Air Serbia в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Київ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Київ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air Serbia.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Київ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air Serbia по напряму в Київ можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Київ: