СтамбулКиїв
Стоимость от 4 245 грн
Бронювати Київ


Рейс: J278
выполняет Azerbaijan
Туреччина
23:50
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Азербайджан
03:35
Баку, Азербайджан
Баку Гейдар Алієв Інтернешнл (GYD)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Рейс: J29683
выполняет Azerbaijan
Азербайджан
08:45
Баку, Азербайджан
Баку Гейдар Алієв Інтернешнл (GYD)
Україна
10:10
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Багаж - 1 шт
Embraer 190

Як знайти і купити дешеві квитки Azerbaijan Стамбул - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Стамбул (Туреччина, аеропорт Стамбул) від авіакомпанії Azerbaijan в місто Київ (Україна, аеропорт Жуляни) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 4 245 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Azerbaijan разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Стамбул - Київ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Київ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Стамбул - Київ та зворотній у Стамбул.
  • ✔ час вильоту з Стамбул і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Київ. Окрім прибуття в Жуляни можуть бути рейси Azerbaijan в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Київ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Київ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Azerbaijan.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Київ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Azerbaijan по напряму в Київ можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Київ: