ОдесаПознаньОдеса
Стоимость от 628 грн
Бронювати Познань


Рейс: FR6706
выполняет Ryanair
Україна
10:15
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Польща
11:25
Познань, Польща
Познань Лавіца (POZ)

Рейс: FR6705
выполняет Ryanair
Польща
17:55
Познань, Польща
Познань Лавіца (POZ)
Україна
20:55
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)

Як знайти і купити квитки Ryanair Одеса - Познань?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Одеса (Україна, аеропорт Одеса Центр) від авіакомпанії Ryanair в місто Познань (Польща, аеропорт Познань Лавіца) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 628 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Ryanair разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Одеса - Познань від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Польща. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Одеса - Познань від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Познань - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Познань недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Познань (POZ) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Одеса в Познань від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Одеса - Познань, оператором якого є компанія Ryanair, можна забронювати за вартістю 628 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Одеса Центр (Україна) і прибуває до аеропорту Познань Лавіца (Польща).