ЙоганнесбургАлмати
Стоимость от 21 221 грн
Бронювати Алмати


Рейс: EK0764
выполняет Emirates
Південна Африка
19:10
Йоганнесбург, Південна Африка
Йоганнесбург (JNB)
Об’єднані Арабські Емірати
05:25
Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати
Дубаї (DXB)
Багаж - 2 шт
Airbus A380

Рейс: EK2060
выполняет Flydubai
Об’єднані Арабські Емірати
11:50
Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати
Дубаї (DXB)
Казахстан
18:00
Алмати, Казахстан
Алмати (ALA)
Багаж - 2 шт
Boeing 737 MAX

Як знайти і купити дешеві квитки Emirates Йоганнесбург - Алмати?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Йоганнесбург (Південна Африка, аеропорт Йоганнесбург) від авіакомпанії Emirates в місто Алмати (Казахстан, аеропорт Алмати) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 21 221 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Emirates разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Казахстан?

Дешевий авіаквиток Йоганнесбург - Алмати - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Алмати, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Йоганнесбург - Алмати та зворотній у Йоганнесбург.
  • ✔ час вильоту з Йоганнесбург і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Алмати. Окрім прибуття в Алмати можуть бути рейси Emirates в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Алмати можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Алмати може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Emirates.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Алмати можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Emirates по напряму в Алмати можна знайти по цьому посиланню