КоломбоМосква
Стоимость от 22 304 грн
Бронювати Москва


Рейс: EK0653
выполняет Emirates
Шрі-Ланка
20:15
Коломбо, Шрі-Ланка
Коломбо Бандаранаяке (CMB)
Об’єднані Арабські Емірати
02:05
Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати
Дубаї (DXB)
Багаж - 30 K
Boeing 777

Рейс: EK0129
выполняет Emirates
Об’єднані Арабські Емірати
03:15
Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати
Дубаї (DXB)
Росія
07:45
Москва, Росія
Домодедово (DME)
Багаж - 30 K
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки Emirates Коломбо - Москва?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Коломбо (Шрі-Ланка, аеропорт Коломбо Бандаранаяке) від авіакомпанії Emirates в місто Москва (Росія, аеропорт Домодедово) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 22 304 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Emirates разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Росія?

Дешевий авіаквиток Коломбо - Москва - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Москва, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Коломбо - Москва та зворотній у Коломбо.
  • ✔ час вильоту з Коломбо і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Москва. Окрім прибуття в Домодедово можуть бути рейси Emirates в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Москва можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Москва може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Emirates.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Москва можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Emirates по напряму в Москва можна знайти по цьому посиланню