БангкокГонгконг
Стоимость от 6 632 грн
Бронювати Гонгконг


Рейс: EK0384
выполняет Emirates
Таїланд
13:45
Бангкок, Таїланд
Суварнабгумі (BKK)
Гонконг
17:40
Гонгконг, Гонконг
Гонгконг (HKG)
Багаж - 30 K
Airbus A380

Як знайти і купити дешеві квитки Emirates Бангкок - Гонгконг?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Бангкок (Таїланд, аеропорт Суварнабгумі) від авіакомпанії Emirates в місто Гонгконг (Гонконг, аеропорт Гонгконг) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 6 632 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Emirates разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Гонконг?

Дешевий авіаквиток Бангкок - Гонгконг - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Гонгконг, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Бангкок - Гонгконг та зворотній у Бангкок.
  • ✔ час вильоту з Бангкок і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Гонгконг. Окрім прибуття в Гонгконг можуть бути рейси Emirates в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Гонгконг можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Гонгконг може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Emirates.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Гонгконг можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Emirates по напряму в Гонгконг можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Гонгконг: