Балі (Денпасар)Дубаї
Стоимость от 24 835 грн
Бронювати Дубаї


Рейс: CX0784
выполняет Cathay Pacific
Індонезія
16:05
Балі (Денпасар), Індонезія
Балі (DPS)
Гонконг
21:05
Гонгконг, Гонконг
Гонгконг (HKG)
Багаж - 1 шт
Airbus A330

Рейс: CX0731
выполняет Cathay Pacific
Гонконг
16:55
Гонгконг, Гонконг
Гонгконг (HKG)
Об’єднані Арабські Емірати
21:25
Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати
Дубаї (DXB)
Багаж - 1 шт
Airbus A350

Як знайти і купити дешеві квитки Cathay Pacific Балі (Денпасар) - Дубаї?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Балі (Денпасар) (Індонезія, аеропорт Балі) від авіакомпанії Cathay Pacific в місто Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати, аеропорт Дубаї) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 24 835 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Cathay Pacific разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Об’єднані Арабські Емірати?

Дешевий авіаквиток Балі (Денпасар) - Дубаї - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Дубаї, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Балі (Денпасар) - Дубаї та зворотній у Балі (Денпасар).
  • ✔ час вильоту з Балі (Денпасар) і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Дубаї. Окрім прибуття в Дубаї можуть бути рейси Cathay Pacific в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Дубаї можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Дубаї може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Cathay Pacific.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Дубаї можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Cathay Pacific по напряму в Дубаї можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Дубаї: