ШанхайВаршава
Стоимость от 29 324 грн
Бронювати Варшава


Рейс: CA1566
выполняет Air China
Китай
22:30
Шанхай, Китай
Хонгкао (SHA)
Китай
00:55
Пекін, Китай
Пекін Капітал (PEK)
Багаж - 1 шт
Boeing 777

Рейс: CA0737
выполняет Air China
Китай
02:30
Пекін, Китай
Пекін Капітал (PEK)
Польща
06:40
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Багаж - 1 шт
Airbus A330

Як знайти і купити дешеві квитки Air China Шанхай - Варшава?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Шанхай (Китай, аеропорт Хонгкао) від авіакомпанії Air China в місто Варшава (Польща, аеропорт Шопена) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 29 324 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air China разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Польща?

Дешевий авіаквиток Шанхай - Варшава - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Варшава, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Шанхай - Варшава та зворотній у Шанхай.
  • ✔ час вильоту з Шанхай і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Варшава. Окрім прибуття в Шопена можуть бути рейси Air China в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Варшава можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Варшава може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air China.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Варшава можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air China по напряму в Варшава можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Варшава: