ВільнюсГеракліонВільнюс
Стоимость от 20 554 грн
Бронювати Геракліон


Рейс: BT0350
выполняет AirBaltic
Литва
05:30
Вільнюс, Литва
Вільнюс (VNO)
Латвія
06:20
Рига, Латвія
Рига Інтернешнл (RIX)
Багаж - 0 шт
Airbus A220

Рейс: BT0635
выполняет AirBaltic
Латвія
07:25
Рига, Латвія
Рига Інтернешнл (RIX)
Греція
11:00
Геракліон, Греція
Кріт Геракліон (HER)
Багаж - 0 шт
Airbus A220

Рейс: BT0986
выполняет AirBaltic
Греція
11:45
Геракліон, Греція
Кріт Геракліон (HER)
Литва
15:15
Вільнюс, Литва
Вільнюс (VNO)
Багаж - 0 шт
Airbus A220

Як знайти і купити квитки AirBaltic Вільнюс - Геракліон?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Вільнюс (Литва, аеропорт Вільнюс) від авіакомпанії AirBaltic в місто Геракліон (Греція, аеропорт Кріт Геракліон) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 20 554 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії AirBaltic разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Вільнюс - Геракліон від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Греція. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Вільнюс - Геракліон від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Геракліон - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Геракліон недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Геракліон (HER) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Вільнюс в Геракліон від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Вільнюс - Геракліон, оператором якого є компанія AirBaltic, можна забронювати за вартістю 20 554 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Вільнюс (Литва) і прибуває до аеропорту Кріт Геракліон (Греція).

Other carriers to Геракліон: