РигаМіннеаполіс
Стоимость от 23 307 грн
Бронювати Міннеаполіс


Рейс: BT0243
выполняет AirBaltic
Латвія
07:50
Рига, Латвія
Рига Інтернешнл (RIX)
Німеччина
09:10
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Багаж - 1 шт
Airbus A330

Рейс: DE2010
выполняет Condor
Німеччина
14:55
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Сполучені Штати
17:10
Міннеаполіс, Сполучені Штати
Міннеаполіс Сент-Пол (MSP)
Багаж - 1 шт
Airbus A330

Як знайти і купити дешеві квитки AirBaltic Рига - Міннеаполіс?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Рига (Латвія, аеропорт Рига Інтернешнл) від авіакомпанії AirBaltic в місто Міннеаполіс (Сполучені Штати, аеропорт Міннеаполіс Сент-Пол) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 23 307 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії AirBaltic разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Сполучені Штати?

Дешевий авіаквиток Рига - Міннеаполіс - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Міннеаполіс, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Рига - Міннеаполіс та зворотній у Рига.
  • ✔ час вильоту з Рига і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Міннеаполіс. Окрім прибуття в Міннеаполіс Сент-Пол можуть бути рейси AirBaltic в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Міннеаполіс можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Міннеаполіс може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад AirBaltic.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Міннеаполіс можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії AirBaltic по напряму в Міннеаполіс можна знайти по цьому посиланню