ВаршаваШанхай
Стоимость от 37 689 грн
Бронювати Шанхай


Рейс: AF1347
выполняет Air France
Польща
16:15
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Франція
18:40
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Багаж - 1 шт
Airbus A321

Рейс: AF0116
выполняет Air France
Франція
22:30
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Китай
16:55
Шанхай, Китай
Шанхай Пу Донг (PVG)
Багаж - 1 шт
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки Air France Варшава - Шанхай?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Варшава (Польща, аеропорт Шопена) від авіакомпанії Air France в місто Шанхай (Китай, аеропорт Шанхай Пу Донг) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 37 689 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air France разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Китай?

Дешевий авіаквиток Варшава - Шанхай - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Шанхай, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Варшава - Шанхай та зворотній у Варшава.
  • ✔ час вильоту з Варшава і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Шанхай. Окрім прибуття в Шанхай Пу Донг можуть бути рейси Air France в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Шанхай можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Шанхай може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air France.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Шанхай можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air France по напряму в Шанхай можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Шанхай: