ПарижАмстердам
Стоимость от 7 872 грн
Бронювати Амстердам


Рейс: AF1340
выполняет Air France
Франція
08:05
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Нідерланди
09:30
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Air France Париж - Амстердам?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Париж (Франція, аеропорт Шарль де голль) від авіакомпанії Air France в місто Амстердам (Нідерланди, аеропорт Схіпгол) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 7 872 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air France разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Нідерланди?

Дешевий авіаквиток Париж - Амстердам - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Амстердам, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Париж - Амстердам та зворотній у Париж.
  • ✔ час вильоту з Париж і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Амстердам. Окрім прибуття в Схіпгол можуть бути рейси Air France в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Амстердам можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Амстердам може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air France.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Амстердам можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air France по напряму в Амстердам можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Амстердам: