ХанойБухарест
Стоимость от 68 555 грн
Бронювати Бухарест


Рейс: VN0019
выполняет Vietnam Airlines
В'єтнам
22:55
Ханой, В'єтнам
Ханой (HAN)
Франція
07:00
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Багаж - 1 шт
Airbus A350

Рейс: AF1088
выполняет Air France
Франція
21:00
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Румунія
00:55
Бухарест, Румунія
Отопені (OTP)
Багаж - 1 шт
Airbus A220

Як знайти і купити дешеві квитки Air France Ханой - Бухарест?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Ханой (В'єтнам, аеропорт Ханой) від авіакомпанії Air France в місто Бухарест (Румунія, аеропорт Отопені) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 68 555 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air France разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Румунія?

Дешевий авіаквиток Ханой - Бухарест - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Бухарест, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Ханой - Бухарест та зворотній у Ханой.
  • ✔ час вильоту з Ханой і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Бухарест. Окрім прибуття в Отопені можуть бути рейси Air France в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Бухарест можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Бухарест може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air France.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Бухарест можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air France по напряму в Бухарест можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Бухарест: