ЖеневаВільнюс
Стоимость от 8 682 грн
Бронювати Вільнюс


Рейс: AF1443
выполняет Air France
Швейцарія
14:40
Женева, Швейцарія
Женева (GVA)
Франція
15:55
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Багаж - 1 шт
Airbus A220

Рейс: AF7986
выполняет AirBaltic
Франція
18:15
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Литва
21:55
Вільнюс, Литва
Вільнюс (VNO)
Багаж - 1 шт
Airbus A220

Як знайти і купити дешеві квитки Air France Женева - Вільнюс?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Женева (Швейцарія, аеропорт Женева) від авіакомпанії Air France в місто Вільнюс (Литва, аеропорт Вільнюс) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 8 682 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air France разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Литва?

Дешевий авіаквиток Женева - Вільнюс - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Вільнюс, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Женева - Вільнюс та зворотній у Женева.
  • ✔ час вильоту з Женева і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Вільнюс. Окрім прибуття в Вільнюс можуть бути рейси Air France в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Вільнюс можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Вільнюс може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air France.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Вільнюс можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air France по напряму в Вільнюс можна знайти по цьому посиланню