КанкунСтамбул
Стоимость от 117 394 грн
Бронювати Стамбул


Рейс: AF0651
выполняет Air France
Мексика
21:30
Канкун, Мексика
Канкун (CUN)
Франція
14:15
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Багаж - 1 шт
Boeing 777

Рейс: AF1390
выполняет Air France
Франція
22:55
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Туреччина
03:20
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Air France Канкун - Стамбул?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Канкун (Мексика, аеропорт Канкун) від авіакомпанії Air France в місто Стамбул (Туреччина, аеропорт Стамбул) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 117 394 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air France разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Туреччина?

Дешевий авіаквиток Канкун - Стамбул - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Стамбул, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Канкун - Стамбул та зворотній у Канкун.
  • ✔ час вильоту з Канкун і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Стамбул. Окрім прибуття в Стамбул можуть бути рейси Air France в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Стамбул можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Стамбул може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air France.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Стамбул можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air France по напряму в Стамбул можна знайти по цьому посиланню