АлжирМальта
Стоимость от 17 684 грн
Бронювати Мальта


Рейс: AF1355
выполняет Air France
Алжир
06:15
Алжир, Алжир
Алжир (ALG)
Франція
08:55
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Багаж - 0 шт
Airbus A320

Рейс: AF3041
выполняет Air Malta
Франція
10:20
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Мальта
13:15
Мальта, Мальта
Лука Мальта Інтернешнл (MLA)
Багаж - 0 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Air France Алжир - Мальта?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Алжир (Алжир, аеропорт Алжир) від авіакомпанії Air France в місто Мальта (Мальта, аеропорт Лука Мальта Інтернешнл) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 17 684 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air France разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Мальта?

Дешевий авіаквиток Алжир - Мальта - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Мальта, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Алжир - Мальта та зворотній у Алжир.
  • ✔ час вильоту з Алжир і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Мальта. Окрім прибуття в Лука Мальта Інтернешнл можуть бути рейси Air France в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Мальта можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Мальта може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air France.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Мальта можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air France по напряму в Мальта можна знайти по цьому посиланню