ЛісабонКиїв
Стоимость от 7 970 грн
Бронювати Київ


Рейс: 9U296
выполняет Air Moldova
Португалія
23:40
Лісабон, Португалія
Лісабон (LIS)
Молдова
05:50
КишинІв, Молдова
КишинІв (KIV)
Багаж - 1 шт
Airbus A319

Рейс: 9U9898
выполняет МАУ
Молдова
07:20
КишинІв, Молдова
КишинІв (KIV)
Україна
08:25
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки Air Moldova Лісабон - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Лісабон (Португалія, аеропорт Лісабон) від авіакомпанії Air Moldova в місто Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 7 970 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air Moldova разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Лісабон - Київ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Київ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Лісабон - Київ та зворотній у Лісабон.
  • ✔ час вильоту з Лісабон і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Київ. Окрім прибуття в Бориспіль можуть бути рейси Air Moldova в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Київ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Київ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air Moldova.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Київ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air Moldova по напряму в Київ можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Київ: