КиївМосква
Стоимость от 4 291 грн
Бронювати Москва


Рейс: 9U136
выполняет Air Moldova
Україна
17:10
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Молдова
18:00
КишинІв, Молдова
КишинІв (KIV)
Багаж - 1 шт
Embraer 190

Рейс: 9U175
выполняет Air Moldova
Молдова
20:10
КишинІв, Молдова
КишинІв (KIV)
Росія
22:00
Москва, Росія
Домодедово (DME)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Air Moldova Київ - Москва?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Air Moldova в місто Москва (Росія, аеропорт Домодедово) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 4 291 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air Moldova разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Росія?

Дешевий авіаквиток Київ - Москва - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Москва, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Москва та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Москва. Окрім прибуття в Домодедово можуть бути рейси Air Moldova в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Москва можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Москва може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air Moldova.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Москва можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air Moldova по напряму в Москва можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Москва: