ОдесаПрагаОдеса
Стоимость от 1 854 грн
Бронювати Прага


Рейс: 7B7203
выполняет Bees
Україна
09:30
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Чеська республіка
10:40
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Багаж - 0 K
Boeing 737

Рейс: 7B7204
выполняет Bees
Чеська республіка
11:40
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Україна
14:50
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Багаж - 0 K
Boeing 737

Як знайти і купити квитки Bees Одеса - Прага?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Одеса (Україна, аеропорт Одеса Центр) від авіакомпанії Bees в місто Прага (Чеська республіка, аеропорт Прага) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 1 854 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Bees разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Одеса - Прага від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Чеська республіка. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Одеса - Прага від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Прага - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Прага недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Прага (PRG) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Одеса в Прага від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Одеса - Прага, оператором якого є компанія Bees, можна забронювати за вартістю 1 854 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Одеса Центр (Україна) і прибуває до аеропорту Прага (Чеська республіка).

Other carriers to Прага: