Варіанти оплати замовлення

Більшість квитків на нашому сайті можна забронювати без необхідності оплати відразу.
У особистому кабінеті будуть запропоновані наступні варіанти оплати: 

  Банківської картою

Оплата замовлення гривневою карткою VISA або MasterCard будь-якого банку.
Оплата проходить на захищеній сторінці банку (3D secure). Без ідентифікації можна одноразово провести оплату на суму до 15000 грн. Сума більше 15000 грн оплачуються з ідентифікацією в Приват24, або розбивається на частини, на розсуд платника. Оплата проходить на захищеній сторінці банку (з 3D secure).
Комісія банку, не залежно від суми платежу, всього 1 грн.

  Готівкою

У відділеннях Приватбанку - без комісії.
Оплата готівкою можлива в будь-якому відділенні будь-якого банку. Це зручний спосіб оплатити готівкою в найближчому відділенні банку або терміналі. Для оплати необхідно пред'явити в касі банку рахунок-фактуру з нашими реквізитами і деталями замовлення. Рахунок-фактуру можна завантажити у особистому кабінеті замовлення в розділі "Оплата готівкою".
Просимо обов'язково вказувати номер рахунку-фактури в призначенні платежу, в такому випадку обробка платежу займе мінімум часу. Зазвичай через 30 хвилин після оплати готівкою в банку, квитки приходять на контактний email замовника (за умови оплати банківське час).

Ми рекомендуємо оплачувати у відділеннях  Приват Банку без комісії!
Приват Банк не стягує комісію з платника при оплаті за нашими реквізитами.

  Рахунок-фактура

Здійснити оплату за рахунок-фактурі може будь-яка юридична або фізична особа.  Щоб оплатити рахунок за реквізитами, досить зайти в свій клієнт-банк і вибрати категорію платежу, заповнити кілька рядків інформації (IBAN: UA253007110000026000052634872 "ДЕЛЬТА ТРЕВЕЛ ТАЙМ ТУ ТРЕВЕЛ ТОВ") і ввести дані для платежу. Рахунок-фактура доступна для скачування в особистому кабінеті в розділі "Оплата".
Акти виконаних робіт будуть відправлені на контактний email замовника.

  Liqpay

Оплата замовлення будь-якими банківськими картами VISA і MasterCard.
У особистому кабінеті в розділі "Оплата" будуть запропоновані варіанти оплати банківськими картами. Оплата повністю проходить на сторінці LiqPay з верифікацією 3D secure - що є гарантією безпечного платежу.
Комісія банку - 2%.

Приват24

Вкажіть наші реавизиты в інтернет-банкінгу Приват24. Оплата рахунку-фактури через інтернет-банк  Приват24 — це легкий спосіб оплатити без витрати часу на походи до відділення банку або до терміналу, вам достатньо зайти в свій особистий кабінет Privat24.

Перейдіть в Приват24 в меню "Мої платежі" і в графі "Створити платіж" вкажіть IBAN: UA253007110000026000052634872 "ДЕЛЬТА ТРЕВЕЛ ТАЙМ ТУ ТРЕВЕЛ ТОВ" вкажіть Номер Замовлення і завершите оплату

  Термінали Приватбанку і iBOX

Готівкою в будь-якому терміналі за номером замовлення або номером рахунку-фактури. Комісія в терміналах Приватбанку від 3 до 50 грн., в терміналах iBox - 3%.