КиївПознаньКиїв
Стоимость от 3 673 грн
Бронювати Познань


Рейс: W66289
выполняет Wizz Air
Україна
06:30
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Польща
07:20
Познань, Польща
Познань Лавіца (POZ)

Рейс: W66290
выполняет Wizz Air
Польща
07:55
Познань, Польща
Познань Лавіца (POZ)
Україна
10:40
Київ, Україна
Жуляни (IEV)

Як знайти і купити квитки Wizz Air Київ - Познань?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Жуляни) від авіакомпанії Wizz Air в місто Познань (Польща, аеропорт Познань Лавіца) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 3 673 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Wizz Air разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Київ - Познань від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Польща. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Київ - Познань від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Познань - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Познань недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Познань (POZ) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Київ в Познань від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Київ - Познань, оператором якого є компанія Wizz Air, можна забронювати за вартістю 3 673 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Жуляни (Україна) і прибуває до аеропорту Познань Лавіца (Польща).

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Познань: