КиївФранкфурт
Стоимость от 2 316 грн
Бронювати Франкфурт


Рейс: W66119
выполняет Wizz Air
Україна
11:50
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Німеччина
13:35
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)

Як знайти і купити дешеві квитки Wizz Air Київ - Франкфурт?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Жуляни) від авіакомпанії Wizz Air в місто Франкфурт (Німеччина, аеропорт Франкфурт) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 2 316 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Wizz Air разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Німеччина?

Дешевий авіаквиток Київ - Франкфурт - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Франкфурт, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Франкфурт та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Франкфурт. Окрім прибуття в Франкфурт можуть бути рейси Wizz Air в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Франкфурт можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Франкфурт може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Wizz Air.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Франкфурт можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Wizz Air по напряму в Франкфурт можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Франкфурт: