ЗапоріжжяКасабланка
Стоимость от 11 019 грн
Бронювати Касабланка


Рейс: TK1480
выполняет Turkish Airlines
Україна
09:55
Запоріжжя, Україна
Запоріжжя (OZH)
Туреччина
11:50
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 20 K
Boeing 737

Рейс: TK8304
выполняет Royal Air Maroc
Туреччина
18:10
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Марокко
21:10
Касабланка, Марокко
Mohammed V (CMN)
Багаж - 20 K
Boeing 787

Як знайти і купити дешеві квитки Turkish Airlines Запоріжжя - Касабланка?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Запоріжжя (Україна, аеропорт Запоріжжя) від авіакомпанії Turkish Airlines в місто Касабланка (Марокко, аеропорт Mohammed V) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 11 019 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Turkish Airlines разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Марокко?

Дешевий авіаквиток Запоріжжя - Касабланка - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Касабланка, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Запоріжжя - Касабланка та зворотній у Запоріжжя.
  • ✔ час вильоту з Запоріжжя і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Касабланка. Окрім прибуття в Mohammed V можуть бути рейси Turkish Airlines в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Касабланка можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Касабланка може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Turkish Airlines.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Касабланка можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Turkish Airlines по напряму в Касабланка можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Касабланка: