Нью-ЙоркОдеса
Стоимость от 11 042 грн
Бронювати Одеса


Рейс: TK0004
выполняет Turkish Airlines
Сполучені Штати
13:00
Нью-Йорк, Сполучені Штати
Джон Ф. Кеннеді (JFK)
Туреччина
05:20
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 2 шт
Boeing 787

Рейс: TK0465
выполняет Turkish Airlines
Туреччина
07:55
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Україна
09:15
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Багаж - 2 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки Turkish Airlines Нью-Йорк - Одеса?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Нью-Йорк (Сполучені Штати, аеропорт Джон Ф. Кеннеді) від авіакомпанії Turkish Airlines в місто Одеса (Україна, аеропорт Одеса Центр) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 11 042 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Turkish Airlines разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Нью-Йорк - Одеса - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Одеса, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Нью-Йорк - Одеса та зворотній у Нью-Йорк.
  • ✔ час вильоту з Нью-Йорк і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Одеса. Окрім прибуття в Одеса Центр можуть бути рейси Turkish Airlines в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Одеса можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Одеса може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Turkish Airlines.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Одеса можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Turkish Airlines по напряму в Одеса можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Одеса: