НіццаТашкент
Стоимость от 10 587 грн
Бронювати Ташкент


Рейс: TK1816
выполняет Turkish Airlines
Франція
16:15
Ніцца, Франція
Ніцца (NCE)
Туреччина
21:05
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 30 K
Airbus A321

Рейс: TK0368
выполняет Turkish Airlines
Туреччина
00:55
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Узбекистан
07:40
Ташкент, Узбекистан
Східний (TAS)
Багаж - 30 K
Airbus A321

Як знайти і купити дешеві квитки Turkish Airlines Ніцца - Ташкент?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Ніцца (Франція, аеропорт Ніцца) від авіакомпанії Turkish Airlines в місто Ташкент (Узбекистан, аеропорт Східний) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 10 587 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Turkish Airlines разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Узбекистан?

Дешевий авіаквиток Ніцца - Ташкент - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Ташкент, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Ніцца - Ташкент та зворотній у Ніцца.
  • ✔ час вильоту з Ніцца і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Ташкент. Окрім прибуття в Східний можуть бути рейси Turkish Airlines в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Ташкент можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Ташкент може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Turkish Airlines.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Ташкент можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Turkish Airlines по напряму в Ташкент можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Ташкент: