КиївТуніс
Стоимость от 12 215 грн
Бронювати Туніс


Рейс: TK0458
выполняет Turkish Airlines
Україна
09:50
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Туреччина
12:50
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 20 K
Boeing 787

Рейс: TK0663
выполняет Turkish Airlines
Туреччина
15:20
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Туніс
16:15
Туніс, Туніс
Картаге (TUN)
Багаж - 20 K
Airbus A330

Як знайти і купити дешеві квитки Turkish Airlines Київ - Туніс?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Turkish Airlines в місто Туніс (Туніс, аеропорт Картаге) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 12 215 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Turkish Airlines разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Туніс?

Дешевий авіаквиток Київ - Туніс - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Туніс, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Туніс та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Туніс. Окрім прибуття в Картаге можуть бути рейси Turkish Airlines в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Туніс можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Туніс може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Turkish Airlines.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Туніс можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Turkish Airlines по напряму в Туніс можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Туніс: