КиївКайсері
Стоимость от 5 269 грн
Бронювати Кайсері


Рейс: TK0460
выполняет Turkish Airlines
Україна
20:35
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Туреччина
23:40
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 20 K
Boeing 787

Рейс: TK2018
выполняет Turkish Airlines
Туреччина
02:00
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Туреччина
03:20
Кайсері, Туреччина
Кайсері (ASR)
Багаж - 20 K
Airbus A319

Як знайти і купити дешеві квитки Turkish Airlines Київ - Кайсері?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Turkish Airlines в місто Кайсері (Туреччина, аеропорт Кайсері) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 5 269 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Turkish Airlines разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Туреччина?

Дешевий авіаквиток Київ - Кайсері - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Кайсері, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Кайсері та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Кайсері. Окрім прибуття в Кайсері можуть бути рейси Turkish Airlines в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Кайсері можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Кайсері може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Turkish Airlines.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Кайсері можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Turkish Airlines по напряму в Кайсері можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Кайсері: