КиївЖенева
Стоимость от 5 056 грн
Бронювати Женева


Рейс: SN4016
выполняет МАУ
Україна
10:55
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Бельгія
13:00
Брюссель, Бельгія
Брюссель Інтернешнл (BRU)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Рейс: SN2719
выполняет Brussels Airlines
Бельгія
14:50
Брюссель, Бельгія
Брюссель Інтернешнл (BRU)
Швейцарія
16:05
Женева, Швейцарія
Женева (GVA)
Багаж - 1 шт
Airbus A319

Як знайти і купити дешеві квитки Brussels Airlines Київ - Женева?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Brussels Airlines в місто Женева (Швейцарія, аеропорт Женева) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 5 056 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Brussels Airlines разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Швейцарія?

Дешевий авіаквиток Київ - Женева - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Женева, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Женева та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Женева. Окрім прибуття в Женева можуть бути рейси Brussels Airlines в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Женева можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Женева може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Brussels Airlines.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Женева можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Brussels Airlines по напряму в Женева можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Женева: