КиївНайробі
Стоимость от 11 315 грн
Бронювати Найробі


Рейс: QR0296
выполняет Qatar
Україна
17:00
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Катар
22:10
Доха, Катар
Доха (DOH)
Багаж - 2 шт
Airbus A321

Рейс: QR1335
выполняет Qatar
Катар
01:45
Доха, Катар
Доха (DOH)
Кенія
07:10
Найробі, Кенія
Джомо Кеньятта (NBO)
Багаж - 2 шт
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки Qatar Київ - Найробі?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Qatar в місто Найробі (Кенія, аеропорт Джомо Кеньятта) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 11 315 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Qatar разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Кенія?

Дешевий авіаквиток Київ - Найробі - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Найробі, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Найробі та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Найробі. Окрім прибуття в Джомо Кеньятта можуть бути рейси Qatar в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Найробі можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Найробі може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Qatar.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Найробі можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Qatar по напряму в Найробі можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Найробі: