КиївКоломбо
Стоимость от 8 746 грн
Бронювати Коломбо


Рейс: QR0298
выполняет Qatar
Україна
09:50
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Катар
16:10
Доха, Катар
Доха (DOH)
Багаж - 25 K
Airbus A320

Рейс: QR0662
выполняет Qatar
Катар
19:25
Доха, Катар
Доха (DOH)
Шрі-Ланка
02:30
Коломбо, Шрі-Ланка
Коломбо Бандаранаяке (CMB)
Багаж - 25 K
Airbus A350

Як знайти і купити дешеві квитки Qatar Київ - Коломбо?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Qatar в місто Коломбо (Шрі-Ланка, аеропорт Коломбо Бандаранаяке) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 8 746 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Qatar разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Шрі-Ланка?

Дешевий авіаквиток Київ - Коломбо - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Коломбо, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Коломбо та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Коломбо. Окрім прибуття в Коломбо Бандаранаяке можуть бути рейси Qatar в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Коломбо можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Коломбо може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Qatar.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Коломбо можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Qatar по напряму в Коломбо можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Коломбо: