ОдесаБаку
Стоимость от 8 137 грн
Бронювати Баку


Рейс: PS0056
выполняет МАУ
Україна
15:55
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Україна
17:00
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 1 шт
Embraer 195

Рейс: PS0601
выполняет МАУ
Україна
19:05
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Азербайджан
23:20
Баку, Азербайджан
Гейдар Алієв (GYD)
Багаж - 1 шт
Embraer 195

Як знайти і купити дешеві квитки МАУ Одеса - Баку?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Одеса (Україна, аеропорт Одеса Центр) від авіакомпанії МАУ в місто Баку (Азербайджан, аеропорт Гейдар Алієв) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 8 137 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії МАУ разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Азербайджан?

Дешевий авіаквиток Одеса - Баку - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Баку, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Одеса - Баку та зворотній у Одеса.
  • ✔ час вильоту з Одеса і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Баку. Окрім прибуття в Гейдар Алієв можуть бути рейси МАУ в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Баку можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Баку може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад МАУ.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Баку можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії МАУ по напряму в Баку можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Баку: